KozmetickÝ SalÓn M&M - Elektrokozmetika

Kozmetický salón M&M v Šamoríne - Vám ponúka kompletné ošetrenie pleti, krku, dekoltu, rúk a vlasov. V príjemnom prostredí poskytujeme profesionalitu, odbornosť a individuálny prístup. Nájdete nás v Šamoríne – Gazdovský rad (na námestí - Dom služieb / roh budovy vedľa kaviarne), približne 20 Km od Bratislavy a 20 Km od Dunajskej Stredy.

Nepodľahnite neúprosným trendom a verte, že krásna môžete byť aj bez invazívnych a chirurgických zákrokov. Hľadajte čo je vo vás a na vás dobré a pekné. Radi vám v tom pomôžeme.

GalvanickÝ PrÚd

Galvanický prúd (iontoforéza):

Je to porces zvýšenej penetrácie liečív do kože pôsobením elektrického prúdu. Prístroj sa používa na hydratáciu, regeneráciu, na zjmenenie vrások a na spomalenie procesu starnutia

AHA Kyseliny

AHA-kyseliny (alfa hydroxy kyseliny):

Prírodné látky, ktoré sa prevažne vyskytujú v ovocných šťavách. Ich využitie je v kozmetickej chémii. AHA-kyseliny napomáhajú a urýchľujú odstraňovanie odumretých buniek, majú schopnosť stimulovať tvorbu kolagénu. Okrem toho odstraňujú suchosť, akné, pigmentové škvrny a redukujú tvorbu vrások.

Ultrazvuk

Ultrazvuk:

Je vysokofrekvenčné chvenie ktoré slúži na prekysličovanie tkaniva, mikromasáž, lymfodrenáž, regeneráciu starnúcej kože, látkovú výmenu a tvrobu enzýmov. Ďalej slúži aj na podporu vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok a vitamínov, normalizáciu stavu pokožky a na uvolnenie napnutého svlastva.

Biostimul

Patrí medzi fototerapeutické prístroje.

Využitie: dermatologické problémy, kožné ochorenia (lupienky, vyrážky, ekzém, akné, strie, afty, odreniny), kožné defekty, nehojace sa rany, popáleniny, herpes, simplex

SKin Scrubber

ultrazvukové čistenie pleti. Účinky:

hĺbkový peeling, hĺbkové čistenie, prekysličovanie tkaniva, mikromasáž, lymfodrenážny účinok, podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok a vitamínov

OzonizÉr

Direktný vysokofrekvenčný prístroj:

Jeho sklenené hlavice sú plnené vzácnymi plynmi. V dôsledku pôsobenia prúdu s vysokým napätím dochádza k ozonizácii. Vznikajúci ozón slúži na zlepšenie pretoku krvi, na dezinfekciu, na sťahovanie pórov po hĺbkovom čistení.

PeelingovÁ Kefa

Ošetrenie tváre: Masážna peelingová kefa

Peelingová kefka pomocou masážnych mikrovibrácií dôkladne odstraňuje odumreté kožné bunky, aby odkryla prirodzený lesk vašej pokožky.

Vacupress NA TVÁR

Ošetrenie tváre pomocou vákuového masážneho prístroja.

Umožňuje aplikáciu pulzného podtlaku, ktorý zvyšuje masážne efekty. Používa sa hlavne na regeneráciu, lymfatickú drenáž a lifting.