KozmetickÝ SalÓn M&M - Predaj

Kozmetický salón M&M v Šamoríne - Vám ponúka kompletné ošetrenie pleti, krku, dekoltu, rúk a vlasov. V príjemnom prostredí poskytujeme profesionalitu, odbornosť a individuálny prístup. Nájdete nás v Šamoríne – Gazdovský rad (na námestí - Dom služieb / roh budovy vedľa kaviarne), približne 20 Km od Bratislavy a 20 Km od Dunajskej Stredy.

Nepodľahnite neúprosným trendom a verte, že krásna môžete byť aj bez invazívnych a chirurgických zákrokov. Hľadajte čo je vo vás a na vás dobré a pekné. Radi vám v tom pomôžeme.

Clip-in vlasy

Clip in vlasy sú vlasové príčesky, ktoré obsahujú klipy/pukačky, a sú určené na rýchle predĺženie a zhustenie Vašich vlasov. Je to rýchly, samo aplikovateľný spôsob, ktorý nepoškodzuje Vaše skutočné vlasy. Clip in vlasy majú jeden, ale väčšinou viac kusov vlasových pásov, a ľahko sa pripevnia pukačkami za pár minút. Predlžovanie Clip in vlasmi je najrýchlejší a cenovo najdostupnejší spôsob, ako vylepšiť vzhľad Vašich vlasov.

DekoratÍvna kozmetika

Do našej ponuky sme zaradili na predaj profesionálne produkty - či už si chcete zvýrazniť alebo nafarbiť riasy, obočie, zvýrazniť pery kontúrovacou ceruzkou alebo dať im správnu farbu a lesk, tiež ak si chcete nalíčiť očné partie, či líčka.

VlasovÁ kozmetika

Vlasová kozmetika to nie sú len šampony pre vlasy, ale aj prostriedky pre regeneráciu vlasov. Vyberte si len to najlepšie - profesionálna vlasová kozmetika. Všetko pre Vaše vlasy - od šampónov až k vlasovej regeneráci.

Bio kozmetika

Certifikovaná prírodná kozmetika obsahuje ako bázu rastlinné oleje, často získávané veľmi šetrnými postupmi: napr. lisovaním za studena. Majú schopnosť pleť prirodzeným spôsobom vyživovať, regenerovať a liečiť. Svojimi aromaterapeutickými účinkami harmonizujú i psychiku.