KozmetickÝ SalÓn M&M - KadernÍctvo

Kozmetický salón M&M v Šamoríne - Vám ponúka kompletné ošetrenie pleti, krku, dekoltu, rúk a vlasov. V príjemnom prostredí poskytujeme profesionalitu, odbornosť a individuálny prístup. Nájdete nás v Šamoríne – Gazdovský rad (na námestí - Dom služieb / roh budovy vedľa kaviarne), približne 20 Km od Bratislavy a 20 Km od Dunajskej Stredy.

SluŽby

Pleť

Nielen vďaka znečistenému prostrediu je naša pleť každodenne vystavená celému radu škodlivých vplyvov. Pre zachovanie mladistvej a sviežej pleti, je práve preto dôležitá pravidelná starostlivosť.

Elektrokozmetika

Naše telo síce pokrýva celý deň odev, ale aj napriek tomu je potrebné venovať aj v tomto prípade pozornosť kvalitnej dennej starostlivosti. Základným pilierom dobrej pohody je, aby sme sa v našej koži dobre cítili. Nesmie nám preto byť jedno, čím rozmaznávame tento náš mimoriadny dôležitý zmyslový orgán.

Vlasy

Vlasom treba venovať asi najviac pozornosti, čo sa týka starostlivosti o vizáž. Tvoria dominantnú časť nášho vzhľadu, podčiarkujú osobnosť a právom sa o nich hovorí, že sú korunou ženskej krásy.

Ponuka/Predaj

Niektoré kozmetické výrobky profesionálnych značiek si môžete zakúpiť v našom salóne.

Všetky prípravky pozostávajú výlučne z dôkladne vybraných prírodných surovín, ktoré sa pripravujú v súlade s najnovšími poznatkami z oblasti kozmetického výskumu.